https://dobry-terapeuta.com/wp-content/uploads/2024/02/Karolina-Wrobel-Kudyba.jpg

Ocena pacjentów

  4.8
psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna

Karolina Wróbel-Kudyba

Jestem psychologiem – studia ukończyłam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktualnie, odbywam całościowy kurs psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkinią. Stale rozwijam swój warsztat pracy, poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach, superwizjach oraz poprzez analizę literatury naukowej.

Kluczowe dla mnie – w pracy z pacjentami – jest przede wszystkim ich dobro.

Swoją ofertę kieruję do par dotkniętych kryzysem w związku, młodzieży od 16 roku życia oraz do osób dorosłych, którzy na co dzień zmagają się z kryzysami emocjonalnymi, obniżeniem nastroju, stresem, stanami depresyjnymi i lękowymi, agresją oraz z innymi trudnościami.

Jeśli pragnie Pan lub Pani odkryć siebie na nowo i wprowadzić do swojego życia zmiany – zapraszam na konsultację. Zależy mi na tym, by każdy pacjent cieszył się życiem każdego dnia, bez żadnych ograniczeń.

„Jeśli nasze myślenie zostaje złapane w pułapkę zniekształconych symbolicznych znaczeń, nielogicznego rozumowania i błędnych interpretacji, stajemy się w rzeczywistości ślepi i głusi”. A. Beck

Ocena pacjentów

  4.8

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *