https://dobry-terapeuta.com/wp-content/uploads/2024/02/Anna-Drajer-Serek-1.jpg

Ocena pacjentów

  4.4
psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna

Anna Drajer-Serek

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam liczne kursy oraz studia podyplomowe związane z dziećmi i młodzieżą, borykającą się z różnorakimi trudnościami natury emocjonalnej czy psychologicznej. Należą do nich między innymi Studia Podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomowe z Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną(oligofrenopedagogika), dwuletnią szkołę policealną na kierunku Terapia Zajęciowa. Jestem również nauczycielem kontraktowym oraz Trenerem Umiejętności Społecznych. Posiadam uprawnienia do przeprowadzania badań dotyczących poziomu inteligencji oraz zdolności poznawczych. Obecnie jestem w trakcie poszerzania i zdobywania wiedzy we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, na kierunku Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz Całościowego kursu psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam między innymi jako stażysta w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu, terapeuta w Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń Rozwojowych w Gdańsku, w Przedszkolu Morskim w Gdańsku jako terapeuta dzieci z diagnozą zaburzeń rozwojowych (głównie z diagnozą autyzmu), terapeuta oraz nauczyciel wspomagający dzieci z diagnozą autyzmu w Morskiej Szkole Podstawowej w Gdańsku, prowadziłam terapię dzieci z diagnozą zaburzeń rozwojowych w Fundacji ,,Autyzm bez tabu” oraz w Stowarzyszeniu Opiekuńczym Nadzieja w Gdyni, organizowałam warsztaty terapii zajęciowej z osobami w kryzysie psychicznym w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi, prowadziłam również liczne grupy Treningu Umiejętności Społecznych (TUS), które pozwalają rozwijać oraz doskonalić umiejętności i kompetencje społeczno-emocjonalne, pracowałam również jako psycholog w publicznym przedszkolu ,,Muchomorek” w Gdańsku oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ,,Osiek” w Gdańsku.

Obszary mojej pracy to między innymi: spektrum autyzmu, w tym dzieci z diagnozą zespołu Aspergera, ADHD, afazja, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, trudności w kontaktach społecznych, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia lękowe, zachowania agresywne.

Ocena pacjentów

  4.4

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *