Wojciech Czerepak

psychoterapeuta psychodynamiczny

mgr Wojciech Czerepak

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Uczestniczę w podyplomowyn szkoleniu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie uzupełniam swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, dzięki któremu uczestniczę w konferencjach naukowych, aby jak najbardziej podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolenie to jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Swoją pracę regularnie poddaję super wizji u certyfikowanych superwizorów. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na oddziale dziennym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Obecnie jestem zatrudniony w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Psychologicznej w przychodni MSWiA we Wrocławiu.

Pracuję z osobami dorosłymi cierpiącym z powodu:

  • zaburzeń lękowych
  • nerwic
  • zaburzeń osobowości
  • chorób psychotycznych

Prowadzę również psychoterapię dla par w nurcie psychodynamicznym.

Ocena pacjentów
  3,3

1 opinia

  1. Adam

    W mojej opinii pan magister jest dobrym specjalistą. Pacjent z początku może odczuć dystans a nawet niechęć ale wszystko jest z jakiegoś powodu i najlepiej być cierpliwym i współpracować bo to od chęci pacjenta zależą skutki terapii. Ja osobiście jestem wdzięczny za wspolprace

Dodaj opinię