Monika Piasta

Monika Piasta

Monika Piasta
Założycielka Kliniki

psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna

Monika Piasta

Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym.
Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu otrzymując tytuł magistra psychologii. Ukończyłam studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, a także kurs Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej.

Wiedzę i doświadczenie terapeutyczne uzyskałam kończąc Krakowskie Centrum Psychodynamiczne w Krakowie, uzyskując jednocześnie dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Stowarzyszeniu na Rzecz Wyrównania Szans Rozwojowych Dziecka o Obniżonej Sprawności Intelektualnej oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Ponadto pracowałam jako psycholog współpracując ze służbami mundurowymi.

Obecnie zajmuję się prowadzeniem indywidualnej terapii dorosłych. Mam doświadczenie między innymi w psychoterapii zaburzeń lękowych, depresji (myśli samobójcze, samookaleczenia), nerwic, objawów psychosomatycznych, a także zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ocena pacjentów
  4,2

2 Opinie

  1. Magda

    Profesjonalistka w każdym calu. Bardzo mi pomogła w wyjściu z kryzysu po rozwodzie. Myślałam, że nie będę już nigdy szczęśliwa. Jednak p. Monika sprawiła, że na nowo uwierzyłam w siebie. Kompetentna i zaangażowana, jej wskazówki mam w głowie do dziś.

  2. Anna

    Do pani Moniki trafiłam z ostrym lękiem i napadami paniki. Byłam przerażona, a jednocześnie zdecydowana na wszystko byle się poczuć lepiej. Pani Monika wszystko skrupulatnie wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania i moje wątpliwości. Stworzyła taką atmosferę, że poczułam się bezpiecznie, poczułam, że mogę zaufać. Dziś moja terapia trwa już rok, objawów co prawda już nie mam, ale to jeszcze nie koniec mojej terapii, bo oprócz objawów zrozumiałam jakie popełniam błędy w swoim zachowaniu i teraz nad tym pracuję. Szczerze polecam tym ,którzy mają wątpliwości;) Pani Monika jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą.

Dodaj opinię