Joanna Pęksyk

psycholog

Joanna Pęksyk

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz socjoterapeutką. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam  4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz 2 – letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego.

Zajmuję się psychoterapią dorosłych, dzieci i młodzieży, oraz poradnictwem psychologicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrii i Leczenia Stresu Bojowego, w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Niepublicznym Przedszkolu w Bielawie, Domu Dziecka w Piławie Górnej, Gimnazjum w Łagiewnikach. Aktualnie pracuję jako psycholog oraz psychoterapeuta w publicznej instytucji oraz w prywatnym gabinecie psychologicznym.

Pracuję m.in. z osobami z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się), z depresją, zaburzeniami lękowymi, objawami psychosomatycznymi, problemami w związkach i relacjach z innymi. Pomagam rodzicom w kwestiach związanych z rozwojem i wychowaniem dziecka/adolescenta. Pracuję ze specyfiką problemów występujących w okresie dojrzewania (bunt, agresja, depresyjność, wycofanie, autoagresja itp.).

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ocena pacjentów
  4,6

4 Opinie

 1. Jarek

  Bez żadnych wątpliwości mogę polecić panią Asię. Jest miła, serdeczna, a do tego bardzo profesjonalna. Miewałem silne lęki, ataki paniki, duszności. Nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Jestem wdzięczny mojemu koledze, że polecił mi panią Asię, a pani Asi, jestem wdzięczny, że mi pomogła i teraz jest już lepiej. Nie wiem co by ze mną było, gdyby nie ona. Jeszcze raz polecam.

 2. W

  Kilka lat zabrało mi umówienie się do psychologa. Zawsze znalazła się jakaś wymówka (że nie ma czasu, pieniędzy, ochoty itp.). Jeśli ktoś zmaga się z tym samym dylematem to polecam panią Joasię. To były zarówno trudne 2 lata terapii, ale i najcenniejsze 2 lata, które odmieniły moje życie. Ciężka praca nad sobą, nad relacjami z innymi ludźmi, nad zrozumieniem siebie, ale zakończyło się sukcesem. Bez pani Joasi nie dałabym rady. Jest przesympatyczna, bardzo kompetentna, wrażliwa, słuchająca z uwagą i zaangażowaniem. Jeśli psycholog to tylko pani Joasia.

 3. Zazdrośnica

  Zgłosiłam się do pani Asi z problem zazdrości, bo moja koleżanka miała ten sam problem i pani Asia pomogła jej. Dzisiaj mogę powiedzieć, że pomogła też mnie. Nie było łatwo, nie było szybko, ale skutecznie, a chyba o to chodzi. Szczerze polecam.

 4. Kamila S

  Do pani Joanny trafiłam ponad rok temu kiedy byłam w ciężkim stanie. Nic mnie nie cieszyło, nic mi się nie chciało, wieczny płacz i dół. Pani Joasia bardzo mi pomogła. Moje życie nabrało sensu, zaczęłam spotykać się z ludźmi, teraz wychodzę na prostą. Dostałam wiele ciepła i wsparcia od pani psycholog, naprawdę szczerze polecam!

Dodaj opinię