Jagoda Mroczek

psycholog

Jagoda Mroczek

Jestem psychologiem oraz terapeutą zajęciowym. Ukończyłam studia stacjonarne na Uniwersytecie Wrocławskim, swoje kompetencje i umiejętności rozwijałam w ramach Szkoły Pomocy Psychologicznej prowadzonej przez Ośrodek Edukacji Psychologicznej. Posiadam także certyfikat ukończenia kursu Otwartego Dialogu przygotowujący do terapii rodzin w ramach tej metody. Stale podnoszę swoje kwalifikacje kształcąc się w krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującej do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach Psychiatrii Środowiskowej pracując z dorosłymi przewlekle chorującymi psychicznie oraz z ich rodzinami w Środowiskowym Domu Samopomocy. Odbyłam staż na XII Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży w szpitalu im. Jerzego Gromkowskiego. Aktualnie współpracuję z fundacją zajmująca się zdrowiem psychicznym w projektach dotyczących osób doświadczonych chorobą psychiczną.

Moje doświadczenie jest związane z terapią osób dorosłych dotkniętymi zaburzeniami lękowymi, depresją, schizofrenią oraz zaburzeniami afektywnymi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach szkolenia psychoterapeutycznego.

Ocena pacjentów
  3.9

No Comments Yet.

Dodaj opinię