Ewa Suchowacka

psycholog

Ewa Suchowacka

Jestem psychologiem i dyplomowaną psychoterapeutką, a także socjoterapeutką i trenerem. Ukończyłam studia dzienne psychologiczne oraz antropologii kulturowej na Uniwersytecie Wrocławskim, jestem absolwentką Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Swoje kwalifikacje w zakresie psychoterapii zdobyłam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne, a także certyfikat trenerski. Uczestniczyłam w szeregu szkoleń z zakresu diagnozy i terapii młodzieży i dorosłych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog w Poradni Rodzinnej oraz instytucjach edukacyjnych, m.in. w Szkole Podstawowej i Gimnazjum, a także na oddziale psychiatrycznym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego.

Pracuję pod stałą superwizją w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie oraz w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychologa.

W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że każda terapia jest niepowtarzalnym procesem, dlatego staram się zapewnić szczególny kontakt, który nastawiony jest na potrzeby pacjenta i jego problemów z jakimi się zgłasza.

Ofertę pomocy kieruję przede wszystkim do:

 • osób dorosłych
 • młodzieży
 • par i małżeństw
 • rodzin

Pomagam osobom doświadczającym:

 • depresji, braku motywacji do życia, poczucia niezadowolenia z życia
 • lęku, ciągłego stresu i napięcia
 • nerwicy
 • objawów psychosomatycznych i zaburzeń jedzenia
 • trudności wychowawczych z dziećmi, problemów rozwojowych u dzieci
 • problemów adaptacyjnych, kryzysów życiowych, straty bliskich osób, trudności w związku, pracy, szkole
 • trudności w relacjach partnerskich, rodzinnych, zawodowych

*Oferuję pomoc również w języku angielskim.

Ocena pacjentów
  3,6

2 Opinie

 1. Kinga

  Trafiłam do Pani Ewy będąc na życiowym zakręcie….rozstanie z chłopakiem, objawy depresji, najgorsze myśli jakie sobie można wyobrazić. Na szczęście trafiłam na psychologa, który zna się na rzeczy. Pani Ewa jest przemiłą osobą, profesjonalną, szanuje swojego pacjenta i to się czuje. Najważniejsze jednak jest to, że terapia u Pani Ewy przynosi efekty a chyba na tym nam wszystkim najbardziej zależy. Polecam.

 2. Małgorzata

  Jestem pacjentką pani Ewy od kilku miesięcy i muszę przyznać, że zmiany widać gołym okiem.Na początku nie wierzyłam w tą całą psychoterapię, ale mój stan i objawy (wieczny dołki, płaczliwość, myśli o bezsensie życia) nie dawały mi spokoju. Pomyślałam, że nie mam nic do stracenia. Dziś czuję się dużo lepiej. Wiem, że przede mną jeszcze wiele pracy, ale cieszę się, że zaczęłam coś zmieniać w swoim życiu. Dodatkowo (zgadzam się z opinią wcześniejszą) że pani Ewa jest bardzo miłą i ciepłą osobą, co akurat mi bardzo pomogło, bo jestem nieśmiała. Także ja również polecam:)

Dodaj opinię