Beata Bartosz

22308531_1481485778817732_5512119150679047130_n

Beata Bartosz
Założycielka Kliniki

psycholog

Beata Bartosz

Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Posiadam kilkuletni staż w pracy terapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą w języku polskim i angielskim, a także w prowadzeniu grup terapeutycznych. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuję się w pomocy osobom z zaburzeniami osobowości, depresją, nerwicami, fobiami i lękami, zaburzeniami odżywiania, trudnościami rodzinnymi oraz w relacjach partnerskich, chorobami psychosomatycznymi oraz problemami seksualnymi.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w Klinice Psychiatrii i Leczenia Stresu Bojowego w Warszawie oraz jako psycholog współpracujący z różnego rodzaju służbami mundurowymi. Prowadziłam terapię żołnierzy wracających z misji poza granicami kraju. Posiadam również doświadczenie w pracy z pacjentem po 60. roku życia.

* Prowadzę również psychoterapię w języku angielskim.

Ocena pacjentów
  4

1 opinia

  1. Ala

    Wspaniała terapeutka, cierpliwa, empatyczna, bardzo kompetentna. Nigdy nie sądziłam, że terapia coś pomagała dziś mogę powiedzieć, że dzięki terapii u Pani Beaty jestem szczęśliwa bez lęków i depresji. Wcześniej nawet wstanie z łóżka było wyzwaniem, a dziś normalnie pracuję, spotykam się z ludźmi, poznałam kogoś i zaczynam życie na nowo. Wiem, że to nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc Pani Beaty. Polecam każdemu kto zmaga się tak jak ja kiedyś ze smutkiem, depresją i lękami.

Dodaj opinię