Anna Jakubowska

psycholog

Anna Jakubowska

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny.

Prowadzę długoterminową psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży w oparciu o koncepcję psychodynamiczną. Posiadam doświadczenie w pomaganiu osobom z zaburzeniami osobowości oraz nerwicami, depresją, chorobami psychosomatycznymi, zaburzeniami jedzenia i innymi. Ponadto posiadam bogate doświadczenie w pracy diagnostyczno-terapeutycznej z młodzieżą i dziećmi.

Ukończyłam pełne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 4-letnie szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim (tryb dzienny). Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, w swojej pracy opieram się o zasady Kodeksu Etycznego PTPPd, prowadzone procesy terapii są poddawane superwizji u superwizorów rekomendowanych przez PTPPd.

Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą w Niepublicznym Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz prywatną praktyką terapeutyczną. Ponadto diagnozą psychologiczną oraz terapią zajmowałam się na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, w Ośrodku Adopcyjnym DOPS oraz w placówce opiekuńczo-wychowawczej.

 

Ocena pacjentów
  4,4

2 Opinie

  1. Nina

    Moim problemem były trudności w kontaktach z innymi ludźmi. Trafiłam na panią Anię przypadkowo. Gdzieś przeczytałam, że zajmuje się pomocą właśnie w takich sytuacjach jak moja i umówiłam się na wizytę. Początkowo nie było łatwo (w końcu kontakt z drugim człowiekiem jest moją słabą stroną), ale cierpliwość i empatia pani Ani pomogły mi. Jestem bardzo zadowolona z terapii, widzę pierwsze efekty, staję się coraz pewniejsza siebie, pozbywam się kompleksów, jest coraz lepiej. Miałam momenty zwątpienia, bo te efekty szybko się nie pojawiły i nawet chciałam zrezygnować, ale wytrzymałam i nie żałuję. Tak jak na początku pani Ania była dla mnie cierpliwa, tak ja postanowiłam nie poddawać się tak od razu i się opłaciło. Dziękuję pani Aniu.

  2. Ania

    Pani Ania jest najlepszym psychologiem od dzieci z jakim się spotkałam! Mój syn przez wiele lat zmagał się z nadpobudliwością i niepokojem. W związku z tym zwiedziliśmy chyba z pół Wrocławia w poszukiwaniu pomocy i profesjonalisty, który by nam pomógł. I w końcu trafiliśmy. Pani Ania to bardzo kompetentna osoba, ma świetne podejście do dzieci, a i z rodzicami dobrze się dogaduje. Jej cenne wskazówki bardzo nam pomogły. Nie było to łatwe, musieliśmy w wielu kwestiach zmienić podejście i robiliśmy to z pewnym sceptyzmem i niechęcią (szczególnie po poprzednich nieudanych wizytach u innych psychologów), ale zaryzykowaliśmy ten kolejny raz i to był strzał w dziesiątkę! Jesteśmy bardzo zadowoleni, syn się uspokoił, bardzo lubi chodzić do pani Anny, oczywiście to jeszcze nie koniec, terapia trwa, ale do tej pory już wiele się zmieniło. Polecamy.

Dodaj opinię