Agata Kłonowska

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

mgr Agata Kłonowska

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i seksuolożką w trakcie specjalizacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prowadzę konsultacje seksuologiczne i psychologiczne, psychoedukację oraz terapię.

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe "Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Swoje kompetencje nieustannie poszerzam poprzez uczestniczenie w konferencjach naukowo-szkoleniowych, kursach i warsztatach. Biorę regularnie udział w kursach doskonalących w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Obecnie dokształcam się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w oddziale całodobowym ogólnopsychiatrycznym w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej oraz poprzez prowadzenie psychoedukacyjnych warsztatów, wspieranie działań podmiotów zajmujących się pieczą zastępczą i działających na rzecz zapobiegania wykluczeniu społecznemu we Wrocławiu, a także poprzez prowadzenie zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych w placówkach oświatowych, psychoedukację i edukację seksualną w obszarze rozwoju seksualnego dzieci dla rodziców i opiekunów prawnych oraz udzielanie konsultacji psychologicznych i seksuologicznych w poradniach prywatnych.

Ocena pacjentów
  4,1

1 opinia

  1. Sylwia

    Szczerze polecam Panią dr Agatę Klosowską. Bardzo mi pomogła wykazując względem mnie dużo cierpliwosci. Udzieliła cennych wskazówek i wsparcia. Naprawdę polecam.

Dodaj opinię