Adrianna Bzymek

psycholog dzieci i młodzieży

mgr Adrianna Bzymek

Jestem pasjonatką psychologii dzieci i młodzieży. W pracy diagnostyczno-terapeutycznej, kieruję się dobrem dziecka i jego rodziny, a swoją pomoc dostosowuję do indywidualnych potrzeb małoletniego klienta, wykorzystując metody nurtu integratywnego, który łączy sprawdzone techniki z różnych rodzajów terapii.

Kwalifikacje psychologiczne uzyskałam w ramach jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, w specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Dodatkowo, swoją wiedzę i umiejętności poszerzyłam kończąc Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, prowadzone przez Wrocławski Instytut Psychoterapii, uczestnicząc w szkoleniach z metody Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne.

Posiadam kwalifikacje pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zyskałam podczas praktyki w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży oraz w ramach kilkuletniej pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Od niedawna, mam przyjemność rozwijać się w Klinice Zdrowego Umysłu oraz pracować z młodzieżą w szkole ponadpodstawowej.

Udzielam pomocy dzieciom, młodzieży i ich rodzinom w obszarze:

 • diagnozy sfery emocjonalno-społecznej,
 • trudności emocjonalnych,
 • trudności w zachowaniu,
 • koncentracji uwagi,
 • budowania pozytywnej samooceny,
 • wsparcia dziecka w sytuacjach kryzysowych np. straty ważnej osoby, rozwodu rodziców,
 • psychoedukacji rodziców dotyczącej np. efektywnych metod wychowawczych, rozwoju sfery emocjonalno-społecznej,
 • obserwacji dziecka pod kątem całościowych zaburzeń rozwoju (zaburzeń ze spektrum autyzmu), nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD).

Uważam, że każdy młody człowiek jest niepowtarzalny, a jego rodzina wyjątkowa, dlatego udzielając pomocy, dobieram metody odpowiadające indywidualnym potrzebom.

Cennik:

Diagnoza psychologiczna sfery społeczno-emocjonalnej dziecka z opinią psychologiczną *(Diagnozę przeprowadza Adrianna Bzymek):
- 5 spotkań diagnostycznych - wywiad z rodzicami, obserwacja dziecka, diagnoza.
- 1 wizyta 150 zł (5 x 150 = 750zł) + opinia psychologiczna wraz z zaleceniami 100 zł

*(dzieci lękliwe, nieradzące sobie z emocjami, wycofane społecznie, sprawiające trudności wychowawcze, z zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi)

Ocena pacjentów
  4,3

1 opinia

 1. Piotr

  Szczerze polecam!!!

Dodaj opinię